MERHABA! Shenzhen Qinglian Tongchuang Otomobil Elektroniği Co, Ltd'ye hoş geldiniz.

Ürünler

NEDEN BİZ?

NEDEN BİZ?
Profesyonel üretici

Profesyonel üretici

Güvenilir elektrikli bagaj kapağı çözümü ve amp; yumuşak kapı sistemi

Güvenilir elektrikli bagaj kapağı çözümü ve amp; yumuşak kapı sistemi

Otomobil üreticisi için OEM

Otomobil üreticisi için OEM

Güçlü Ar-Ge merkezi

Güçlü Ar-Ge merkezi

Otomatik montaj sistemi ile yüksek kapasite

Otomatik montaj sistemi ile yüksek kapasite

Otomatik sistem danışmanlığı, geliştirme, kurulum, devreye alma, eğitim ve satış sonrası hizmet sağlayın.

Otomatik sistem danışmanlığı, geliştirme, kurulum, devreye alma, eğitim ve satış sonrası hizmet sağlayın.

QLTC tedarikçilerimizi seçmeniz için 4 neden

Tedarikçi zincirinizdeki zayıflıklar sizin için pahalı ve hatta kritik olabilir. Daha zor zamanları atlatmak için güven gereklidir ve güvenilir tedarikçilerin ve ortakların yanınızda olması, sahip olabileceğiniz en iyi varlık olacaktır. Bu güveni oluşturmak, açık ve dürüst bir iletişime dayalı olarak yapmanız gereken günlük bir iştir. Güvenilir bir tedarikçi aynı zamanda kendisini değerli hissedecek ve size de güvenecektir. Bu, tüm taraflar için bir kazan-kazan durumudur.

Tedarikçinizle ortaklığınız ne kadar iyi olursa, tedarikçinizin hizmeti de o kadar iyi olacaktır. Kendini değerli hisseden memnun bir tedarikçi, ihtiyaçlarınızı ve son dakika taleplerinizi yerine getirmeye çok daha istekli olur. Güvenebileceğiniz bir ortağa sahip olmak her işletme için hayati öneme sahiptir. İlk adımı at!

Bir ürünü ve onun üretimini geliştirmek her işletmenin amacıdır. Tedarikçinizle yakın işbirliği içinde çalışmak, bu hedefe ulaşmanıza yönelik çeşitli yaklaşımlardan biri olabilir. Tedarikçinizle aktif ve açık bir şekilde iletişim kurarak üretim maliyetlerinizi azaltacak veya daha önce düşünmediğiniz şekilde daha verimli hale getirecek çözümler bulabilirsiniz. Belki daha iyi bir paketleme veya belgelerinizi iletmenin ve paylaşmanın daha etkili bir yolu? Tartışmayı başlatın!

İyi bir ortaklık, duyarlılık ve uyum sağlama becerisini içerir. Bu, ilk talepten sonra gönderilecek hatırlatmanın olmaması, belge ve bilgilerin doğru olması, aynı zamanda zamanında sipariş ve ödeme yapılması anlamına gelir. Kendinize yardımcı olun ve zamandan, paradan ve enerjiden tasarruf edin. Elektrikli bagaj kapağı ve yumuşak kapı açma ürünlerimiz otomotiv endüstrisinde en çok aranan ürünler arasındadır, teşekkür ederiz!

HAKKIMIZDA

Shenzhen Qinglian Tongchuang Otomobil Elektroniği Co, Ltd

(Eski adıyla Shenzhen Qinglian Tongchuang Automotive Electronics Co., Ltd.) 2013 yılında, 15 milyon (Çin Yuanı) kayıtlı sermayesi ve 400'den fazla çalışanı ile kuruldu. Şu anda genel merkez ve Pinghu şubesinin toplam 2 üretim tesisi bulunmaktadır. QLTC grubu, Elektrikli bagaj kapağı sistemi (Elektrikli arka kapı açma ve kapama sistemlerinin tasarımı ve üretimi), Akıllı pedal sistemi, Elektrikli Yan Kapı Kapatma Sistemi, 4 kapı için yavaş kapanan kapı, Gömme kapı konusunda uzmanlaşmış ulusal bir yüksek teknoloji kuruluşudur. Entegre Ar-Ge, üretim, satış ve servis yeteneğine sahip tutma sistemi.

10

10 yılı aşkın sektör deneyimi

50

50'den fazla kişiden oluşan Ar-Ge ekibi

500

Fortune 500'ün seçimi

20000

İki sanayi parkı 20.000 metrekareden fazla bir alanı kaplamaktadır

İŞBİRLİĞİ VAKALARI

Kooperatif Markaları

Şirket, 10 yılı aşkın bir süredir otomotiv elektroniği endüstrisine derinlemesine dahil olmuştur ve şu anda Guangzhou Honda, Guangzhou Toyota, Great Wall ve BYD gibi çok sayıda otomotiv OEM'inin tedarikçisidir.

VOLKSWAGEN

AUDI

MAZDA

HONDA

TOYOTA

BYD

SAIC

GWM

DONGFENG

FAW GROUP -  BESTURN

SNC

SUBARU

Küresel Şubeler

Küresel Şubeler

Küresel market

Küresel market

SON HABERLER

Şirket Haberleri

Etkinlik bilgisi

×

Ev

Ürünler

Hakkında

Fabrika

Küresel vakalar

Temas etmek